نحوه خرید و پشتیبانی خرید به چه صورت است ؟ چه مدت زمان طول میکشد تا محصول به دست ما برسد؟

سفارشات شما حداکثر تا 6 ساعت در ساعات کاری مورد بررسی قرار میگیرد. در صورت تائید پرداخت ، اگر آدرس مشتری در اصفهان باشد ضمن هماهنگی با مشتری همان روز ، یا نهایتا روز بعد برای مشتری ارسال میگردد. برای مشتریان خارج از اصفهان ، ارسال از طریق باربری صورت میگیرد و روز بعد به دست مشتری می رسد.

آیا می توانم حضوری از نمایشگاه شما بازدید کنم ؟

بله. باعث خوشحالی ما ست که شما را در نمایشگاه خود زیارت کنیم. پس ضمن توجه داشتن به ساعات کاری مجموعه در روزهای کاری جهت بازدید حضوری از نمایشگاه به آدرس درج شده در قسمت تماس با ما مراجعه بفرمائید.

آیا ارسال به شهرستان هم دارید ؟

بله ، به راحتی از قسمت سفارشات شهر خود را انتخاب نمائید. و نوع ارسال بار را انتخاب کنید. هزینه ارسال بار برانی بارهای بیشتر از 1 تن رایگان می باشد. برای بارهای کمتر شما میتوانید آن را ا ز سامانه انتخاب و سفارش دهید.

فروش عمده شما به چه صورت است ؟

در صورت نیاز به تامین عمده بار خود با فروشگاه تماس بگیرید. ضمن انجام اقدامات مورد نظر سفارش شما از سایت دریافت خواهد شد و بنابر اقدامات مقضی عمل خواهد شد.

آیا نمایندگی در شهرستان می دهید؟

بله. جهت اخذ نمایندگی فعال با مدیریت تماس حاصل فرمائید.

آیا پرداخت از سایت معتبر است ؟

یکی از دغدغه تمام کاربران اینترنت امن بودن و معتبر بودن خرید های اینترنتی و پرداخت هایشان می باشد. نگرانی از اینکه پرداخت در حین انجام یا پس از آن به ناکجا ابادی برود و دیگر قابل پیگیری نباشد.برای اینکار و استفاده از تمامی سایت های پرداخت چند نکته را به شما متذکر میشویم.
  • مهمترین چیز در ابتدای کار اعتبار سایت است. اینکه چقدر سایت را می شناسید و یا همکاران شما چقدر از سایت خرید داشته اند موضوع مهمیست که میتواند در تصمیم گیری شما بعنوان خریدار موثر باشد.
در برخی مشاغل مثل ام دی اف و مشابه آن ، همکاران از وجود هم دیگر به خوبی اطلاع دارند و این اعتبار بخوبی پدید آمده است. فروشگاه بلوط یکی از پیشگامان این عرصه می باشد.
  • ایا سایت ، دارای یک دفتر فیزیکی معتبر جهت پیگیری می باشد ؟
فروشگاه بلوط بعنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ورق ام دی اف در کشور ، در کنار فروش اینترنتی اقدام به فروش حضوری (عمده و تک فروشی ) نموده است . بنابر این دفتر این فروشگاه جهت حضور شما در صورت نیاز پاسخگو خواهد بود.
  • چه کار کنیم که پرداخت وسط کار قطع نشود ؟ یکباره نپرد و به ناکجا آباد نرود !
کافیست موارد ساده ای را رعایت کنید. آدرس سایت را دقت کنید . www.baloot-co.com حتما باید همین باشد. اگر آدرس سایت این بود با خیال راحت خرید کنید. وسط کار دکمه Back  را نزنید و به هردلیل اگر وسط کار پرداخت شما نا تمام ماند (قطع برق و ...) و پول شما تا 72 ساعت به حساب شما بازنگشت قابل پیگیری است . به شرط اینکه آدرس بالا را دقت کرده باشید.  

پس از پرداخت به چه صورت میتوانم پیگیر سفارش خود باشم ؟

راحت ترین راه و در  دسترس ترین راه استفاده از لینک "پیگیری سفارشات" در سایت می باشد. پس از پرداخت کد رهگیری را یادداشت نموده و از طریق این لینک با وارد کردن ایمیل و کد رهگیری به مراحل پیگیری سفارشات خود دسترسی خواهید داشت. کارشناسان فروشگاه در ساعات اداری تا کمتر از 8 ساعت پیگیر سفارش و ارسال بار شما خواهند بود. در صورت نیاز شماره تلفن های فروشگاه 03135581091 و 03135581092 پاسخگوی شما خواهند بود.